Menu
košík
0
kategorie

Unified Minds

Anglická série SM11 - Unified Minds! 

 

Síla Necrozmy nezná hranic!

Zaskočíc celý svět Pokémonů, Necrozma absorbovala Legendární Pokémony a vezmouc na sebe novou podobu se změnila v Ultra Necrozmu GX! Ostatní Pokémoni se shromažďují přivítat toto nové světlo ... nebo mu odolat. Lucario GX, Greninja GX, Zygarde GX, Yveltal GX, Naganadel GX, dokonce i Volcanion  Prism Star a majestátní Arceus Prism Star si musí vybrat svou stranu...

Objevte úžasné Pokémony a Tajemné poklady v expanzi Pokémon TCG Forbidden Light!

 


Unified Minds je název jedenácté série bloku Sun & Moon, která vyšla 2. srpna 2018 a zahrnuje celkem 236 karet.

V tomto setu vyšlo 8 Pokémonů GX, Ultra Beast Pokémoni a 5 nových Prism Star karet. Ve Forbidden Light se představuje nová Ultra Necrozma GX, opětovně vyšli i legendární Pokémoni jako například Dialga a Palkia. Objevilo se tu i oblíbené trio Pokémonů - Uxie, Mesprit a Azelf, zajímavá je také bojová Torterra nebo bojový Infernape.

 

Ve speciálních baleních vyšly s touto sadou také čtyři krásné holografické promo karty: Garbodor 51a/145, Regigigas 84a/111, Exeggcute SM119 a Rockruff SM120. V nabídce tak jako při každé nové expanzi nechybí ani PCD (předkonstruované herní balíčky s 60-ti kartami) - Tropical Takedown (s travním Pokémonem Alolan Exeggutor) a Twilight Rogue (s bojovým Pokémonem Lycanroc). 

 

Těšíme se na Vás!


team pokemoncards


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!

X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).