X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Team Up

Anglická série SM9 - Team Up! 

Natýmujte svoje Pokémony k boji!

Pokémon TCG: Sun & Moon Team Up expanze poprvé uvádí úžasné TAG TEAM Pokémony GX, které tvoří famózní dvojice, jako Pikachu & Zekrom GX. Připravte se k boji s nejlepšími soupeři, jakými jsou Hoopa GX, Lycanroc GX, Cobalion GX a další! Když však týmy použijí své útoky, nastává pro všechny úplné osvobození. Neztrácejte proto čas a důkladně prozkoumejte úžasné akce a dynamické dvojice v Sun & Moon Team Up expanzi!


 

Team Up je název deváté série bloku Sun & Moon, která vyšla 1. února 2019 a zahrnuje celkem 181 karet.

V setu se poprvé objevili Tag Team Pokémoni GX. Tyto karty kombinují dva Pokémony, kteří sdílejí alespoň jeden typ a vytváří Tag Team. Kvůli různým možným kombinacím mezi Pokémony různých evolučních stupňů jsou karty Tag Team vždy považovány za základní (Basic) karty a mají vyšší HP než běžné Pokémon GX basic karty. Při vyřazení Tag Team Pokémona GX si soupeř bere tři karty odměny. 


  
  
  
 
 
Ve speciálních baleních vyšly s touto sadou také čtyři krásné holografické promo karty: Pikachu SM162, Mimikyu SM163, Deoxys SM164 a Ultra Necrozma SM165.


Těšíme se na Vás,
team pokemoncards.cz


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!