kategorie

O nás

Zdravíme všechny milovníky a fanoušky Pokémonů !

Vítejte na stránkách 

 

Jsme nadšení příznivci karetní hry Pokémon a naším cílem je zpřístupnit kartičky i ostatním milovníkům této krásné hry a nádherných karet. Proto na naší stránce najdete jednotlivé karty Pokémon, které si můžete zakoupit a doplnit tak svou sbírku, nebo herní balíček.

Na stránce naleznete kartičky ze všech jedenácti edic Black & White a celého bloku XY. Aktuálně je nejnovějším přírůstkem desátá edice bloku Sun and Moon - Unbroken Bonds a těšíme se na další, které budou následovat v tříměsíčních intervalech. 

 

V našem e-shopu najdete i v omezeném množství karty z vybraných starších setů. Jedním z nich je blok HeartGold & SoulSilver, přemosťovací set mezi HGSS a Black & White Call of Legends, a všechny 4 sety série Platinum. Vydány jsou i čtyři nejstarší sety od Base Set, přes Jungle a Fossil až po Team Rocket. V roce jsme 2015 / 2016 jsme vydali kompletně všechny edice z bloku Diamond & Pearl a v roce 2017 / 2018 se podařilo vydat edici Gym Heroes a Gym Challenge

Momentálně je k dispozici asi 50.000 kusů karet, což představuje kolem 7.000 aktivních položek skladem v E-shopu. Kromě základních karet Pokémonů a trénerů jsou k dispozici i holografické karty, reverzní karty, speciální promo karty, legendy, Prime karty, EX karty, GX karty, BREAKy a vzácné full art karty. Navíc se zde občas vyskytne i speciální utajený (secret rare) Pokémon yes - nenechte si ho uniknout ! A pokud byste chtěli mít ve své sbírce Pokémona, kterého momentálně nemáme na stránce, neváhejte nám napsat, určitě se Vám ozveme a pokusíme se ho sehnat. Neustále rozšiřujeme i příslušenství - obaly, krabičky, alba, ale i odznáčky, speciální balené produkty, prostě všechno, co souvisí se světem Pokémonů !! wink

 

mail O všechny vaše budoucí kartičky je u nás pečlivě postaráno - okamžitě po vybalení z boosteru jsou podle vzácnosti uloženy do archivačních boxů, sleevů nebo 9-kartičkových Portfolio stránek, kde čekají na svého nového majitele. Karty z nových edic dodávame v perfektním MINT stavu (nové, nehrané, nepoškozené), pečlivě zabalené. A aby nedošlo k poškození cestou k vám, posíláme je v bublinkových obálkách...

Ceny Pokémonů na stránce jsou stanoveny po rozbalení z boosterů s ohledem na jejich početnost, sběratelskou a  hráčskou hodnotu. Naším cílem je, aby kartičky byly opravdu dostupné a cenově zajímavé pro všechny příznivce Pokémonů. Ceny se snažíme držet pořád na stejné úrovni, avšak v případě jejich doprodání a následného doobjednávání jako kusovek je nutné přizpůsobit se trhové ceně, co může vést k jejich zvýšení. Doplňování vyprodaných karet proto nejraději řešíme dokupováním dalších boosterů, které by nám umožnili udržet ceny pořád na stejné úrovni. 

V případě starších edic (XY a starší) však dokupování boosterů není možné (protože už nejsou sehnatelné). Z tohto důvodu zabezpečujeme chybějící kartičky jednotlivě, avšak vždy garantujeme minimálně kvalitu Near Mint, většinou jsou však i karty ze starších edic v kvalitě Mint / Near Mint. Kartičky s nižší kvalitou jako Near Mint se na naši stránku nedostanou !

wink Nezapomeňte pravidelně mrknout na naši stránku, aby vám váš oblíbený Pokémon neunikl ! Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a že u nás najdete svého vytouženého Pokémona... Nebo Pokémony???

 

V každém případě se na Vás my i naši Pokémoni 

moc těšíme a jste na našich stránkách heart vítáni !

 

team pokemoncards.cz

X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).