X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Dubnové novinky

 

Milí Pokémonisté,

v minulém infomailu jsme vás slíbili informovat, jakmile budou k dispozici jarní kufříky a proběhne doskladnění alb, herních podložek, tubusů, obalů a krabiček. Všechny výše slíbené produkty jsou již aktuálně k dispozici, a proto vám můžeme představit Spring Collector Chest. Tento plechový kufřík obsahuje promo karty Dusk Form Lycanroc, Dawn Wings Necrozma a Dusk Mane Necrozma, dále minci Lycanroc, samolepky, 4 tužky s motivem Pokémon, poznámkový blok, mini album na 60 karet a kód pro online hru.

    Z příslušenství bychom rádi poukázali na nové herní podložky Ultimate Guard, které jsou v nabídce jak v klasických barevných provedeních, tak i netradičních odstínech jako je například písková, tyrkysová či bordó. 


Sběratelům, kteří si potrpí na estetický dojem uložených karet, mohou přijít vhod barevné stránky Ultimate Guard do 3-kroužkového alba s bočním zakládáním. Tyto stránky mají barevnou dělící stránku a průhledná okénka. Karty se tak dají zakládat z přední i zadní strany. Navíc lze stránky zakoupit jednotlivě, tak se je nemusíte bát vyzkoušet smiley

 

Poslední novinku představuje Legends of Johto GX Collection. Toto balení ukrývá promo karty Raikou GX, Entei GX, nádhernou jumbo kartu všech tří legend - Raikou, Entei, Suicune, 5 doplňkových balíčků a kartu pro online hru.


 
Příští měsíc nás čeká zbrusu nová edice z bloku Sun & Moon, tentokrát již šestá. Sada nese název Forbidden Light a vychází 4. května smiley.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

team pokemoncards


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!