X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Dragon Majesty

Milí Pokémonisté!

Rádi bychom vás seznámili se speciálním mini setem vydaným v bloku Sun & Moon s názvem Dragon Majesty. Tento subset bude vycházet výhradně ve vybraných produktech, tak jako tomu bylo u setu Generations nebo Shining Legends. V Dragon Majesty převažují Pokémoni dračího typu a Pokémoni podobní drakům.

Prozatím máme z Dragon Majesty k dispozici omezené množství karet, doplňovat se budou postupně v průběhu několika měsíců, tak jak budou produkty vycházet a také podle toho, co se podaří otevřít. 

  
  
  

Ti z vás, kteří mají rádi překvapení a rádi by si otevřeli své kartičky ze sub setu Dragon Majesty, si mohou zvolit ze dvou balených produktů: Dragon Majesty Pin Collection Latias a Dragon Majesty Pin Collection Latios. Tato balení obsahují příslušnou promo kartu, 3 doplňkové balíčky Dragon Majesty a pěkný odznáček.


 

Mezi aktuální novinky patří také krásné podzimní tiny Evolution Celebration. Každý tento tin obsahuje promo kartu, která je vývinem oblíbeného Pokémona Eevee: Leafeon GX, Glaceon GX a Sylveon GX. Stačí se tedy jen rozmyslet, kterou evoluci máte nejraději smiley. Kromě promo karty naleznete v každém tinu 4 doplňkové balíčky a kartu pro hraní online.
  

A nezapomeňte si projít nejnovější sortiment také v kategorii Novinky. Třeba vás zaujmou nová alba s motivem Ultra Ball, obaly na karty s motivem Pokémona Naganadel, Tornadus GX box či kostičky z Elite Trainer boxu. Určitě je z čeho vybírat smiley 


těšíme se na vás
tým pokemoncards

Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!