kategorie

Doprava a platba

Všechny objednávky jsou zpracovávány průběžně a garantujeme odeslání zboží do dvou pracovních dnů od objednání nebo přijetí platby.

Česká republika:


a) zaslání prostřednictvím České pošty
- doporučené psaní 55,- Kč včetně DPH
- Vhodné pro kusové karty, mince, obaly a další drobné zboží. Po odeslání zboží obdržíte číslo pro sledování zásilky na webových stránkách České pošty.
- doporučený balíček 89,- Kč včetně DPH - Nejlevnější, avšak pomalejší doprava pro b
alené produkty, které nelze zaslat jako doporučené psaní, o odeslání zásilky jste poštou informováni SMS a e-mail avízem. Doručení trvá většinou 3-4 pracovní dny.
- balík na poštu 110,- Kč včetně DPH - Zásilka bude uložena na Vámi vybranou poštu, kterou si zvolíte přímo v objednávce. O uložení zásilky budete poštou informováni SMS zprávou a e-mail avízem.
- balík do ruky 115,- Kč včetně DPH - Zásilka bude doručena přímo Vám, bez nutnosti chodit si vyzvednout zásilku na poštu. V případě nezastižení je možné zvolit opakované doručení. O pohybu zásilky Vás pošta informuje prostřednictím e-mailu a SMS zprávy. Doručení balíku do ruky pošta garantuje do druhého pracovního dne ode dne podání.

b) zaslání prostřednictvím kurýrní služby GLS za 115,- Kč včetně DPH - POZOR !!! od 16.3.2020 tato forma dopravy není možná až do odvolání
Svoz zásilek je prováděn vždy následující pracovní den od objednání zboží, pokud je objednávka uskutečněna do 17:00 hodin (nelze objednat svoz ještě týž den). Jestliže je objednávka provedena po 17:00 hodině, dostane se do svozu GLS až přespříští pracovní den.

V případě zaslání zboží na dobírku se ke všem výše uvedeným typům doprav připočítává doběrečné ve výši 40,- Kč včetně DPH.

Platbu
předem lze uskutečnit následujícími způsoby:
- bankovním převodem na korunový účet vedený u Fio banky 2400309348/2010
 - Zboží je odesláno do dvou pracovních dnů po připsání platby na náš účet. 
prostřednictvím platební brány PayPal - platba je připsána okamžitě, objednávka je odeslána nejpozději do dvou pracovních dnů
- prostřednictvím platební brány GoPay - Tato platební brána umožňuje jak úhrady platebními kartami MasterCard, Maestro či Visa, tak rychlé bankovní převody. Platba je také připsána ihned a zboží odešleme do dvou pracovních dnů.


Pokud hodnota Vaší objednávky překročí 2000,- Kč, budete mít dopravné v ČR zdarma! Počítat se bude pouze doběrečné ve výši 40,- Kč v případě platby na dobírku.

 

 

Slovensko:

a) zaslání prostřednictvím České pošty
- doporučené psaní 110,- Kč včetně DPH
(přepočet na EUR se provede automaticky kurzem ČNB platným v den vytvoření objednávky) - Vhodné pro kusové karty, mince, obaly a další drobné zboží. Po odeslání zboží obržíte číslo pro sledování zásilky na webových stránkách České pošty.
- doporučený balík 220,- Kč včetně DPH (přepočet na EUR se provede
 automaticky kurzem ČNB platným v den vytvoření objednávky) - Určeno pro dopravu balených produktů, které nemohou být zaslány jako doporučené psaní. Po odeslání zboží obdržíte číslo pro sledování zásilky na webových stránkách České pošty. 

Pozor, Českou poštou na dobírku nezasíláme!

b) zasláním prostřednictvím kurýrní služby GLS - POZOR !!! od 16.3.2020 tato forma dopravy není možná až do odvolání
- cena za dopravu činí 180,- Kč včetně DPH
(přepočet na EUR se provede automaticky kurzem ČNB platným v den vytvoření objednávky).
Kurýrní službou GLS lze poslat zásilky také na dobírku, v tom případě je k ceně dopravného připočtena částka 40,- Kč za doběrečné. Svoz zásilek je prováděn vždy následující pracovní den od objednání zboží, pokud je objednávka uskutečněna do 17:00 hodin (nelze objednat svoz ještě týž den). Jestliže je objednávka provedena po 17:00 hodině, dostane se do svozu GLS až přespříští pracovní den.

Platbu předem lze uskutečnit následujícími způsoby:
- bankovním převodem na EUR účet vedený u Fio banky 2200309351/8330 (číslo účtu v mezinárodním formátu CZ7220100000002200309351, BIC/SWIFT kód FIOBCZPPXXX). Zboží je odesláno do dvou pracovních dnů po připsání platby na náš účet.
- prostřednictvím platební brány PayPal - platba je připsána okamžitě a zboží odešleme do dvou pracovních dnů
- prostřednictvím platební brány GoPay - Tato platební brána umožňuje jak úhrady platebními kartami MasterCard, Maestro či Visa, tak rychlé bankovní převody (Tatra banka apod.). Objednávku expedujeme nejpozději do dvou pracovních dnů.

 


 

Ručíme za originalitu všech karet. Okamžitě po rozbalení booster boxů jsou karty archivovány a uloženy. Dodáváme je pečlivě zabalené.
 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).