kategorie

Darkness Ablaze

Anglická série SWSH03 - Darkness Ablaze ! 

 

Jasný plamen v nejtemnějším dni!

Sametová noc plane, hoří a září úžasně jasným světlem, když legendární Pokémon Eternatus dorazí jako Pokémon V společně s Centiskorchem V, Mew V, Galarian Slowbro V a mnoha dalšími. V jejich gigantamaxových formách najdete také obrovského Pokémona Vmax: Charizard Vmax, Grimmsnarl Vmax, Butterfree Vmax a další! Zapalte oheň pomocí expanze Pokémon TCG: Sword & Shield - Darkness Ablaze!


 


Darkness Ablaze je název třetí hlavní expanze ze série Sword & Shiled sběratelské karetní hry Pokémon, která vyšla 14. srpna 2020 a zahrnuje celkem 189 karet. Představuje Pokémony generace VIII a gigantického Pokémona Eternatus. 

 


   V nabídce nechybí také alba vydaná speciálně k edici Darkness Ablaze s motivy Pokémonů této sady. Vybírat můžete samozřejmě i z dalších druhů alb s jinými motivy - například oblíbený Charizard, Great Ball či z jiných edicí smiley

Těšíme se na Vás,

team pokemoncards.cz


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!

X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).