X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Pokračováním v prohlížení obsahu stránky souhlasíte s jejich používáním. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Balené produkty

Milí Pokémonisté,

rádi bychom vám představili březnové novinky z balených produktů Pokémon. Mezi první patří jarní tiny s názvem Necrozma Prism Tin. Na výběr jsou dvě varianty - s promo kartou Dusk Mane Necrozma GX nebo Dawn Wings Necrozma GX. V každém tinu jsou pak čtyři doplňkové balíčky a karta s kódem pro online hru.
  


Dalším produktem je Shining Legends Collection - Shiny Darkrai GX. V tomto balení naleznete promo kartu Shiny Darkrai GX 88a/147, její jumbo verzi, čtyři boostery Shining Legends a online kartu.
 
Poslední novinku představuje Lucario GX Box, který obsahuje promo kartu Lucario GX SM100, její obří variantu, čtyři doplňkové balíčky a kartu s online kódem. 

Během čtrnácti dnů se můžeme těšit na krásné plechové kufříky Dusk Mane Necrozma/Dawn Wings Necrozma/Dusk Form Lycanroc, oblíbené deck shieldy a čeká nás také doskladnění vyprodaných alb, obalů, krabiček a herních podložek smiley

Těšíme se na Vaši návštěvu!

team pokemoncards

 


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!