Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
KONTAKT

obchod@pokemoncards.cz

tel.: +420 739 315 106

přes tlačítko níže nám můžete poslat svůj dotaz
(výkup karet neprovádíme)
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 131
týden: 629
celkem: 796679
Aktuality


DOSKLADNĚNO
velké množství holografických karet z bloku Black&White, XY a Sun&Moon


NOVÉ ZBOŽÍ
herní podložky a tubusy

Ultra Prism

Anglická série SM5 - Ultra Prism! 
 

 

Neznámá nová dimenze!

Projděte Ultra červí dírou do bizarního nového světa Pokémonů, kde se dobře známé scenérie stávají prapodivnými a odemčeny jsou nové síly ! Sledujte jak narůstá moc Necrozmy v jejích dvou formách a žasněte nad úplně novými  Prism Star Prism Star kartami, odhalujícími své šokující účinky na hru. Nalezněte Dialgu-GX a Palkii-GX a utkejte se s bizarními Ultra bestiemi a divokými novými formami Alola legendárních Pokémonů. Prozkoumejte novou dimenzi v Pokémon TCG: rozšíření Sun & Moon — Ultra Prism!

 


Ultra Prism je název páté série bloku Sun & Moon, která vyšla 2. února 2018 a zahrnuje celkem 173 karet.

V tomto setu vyšlo 10 Pokémonů GX, včetně Ultra Beast Pokémonů GX, několik Alolan Pokémonů ale především 6 nových Prism Star karet. Prism Star karty jsou označeny symbolem  a v každém balíčku se smí hrát pouze jedna kopie této karty. Navíc Prism Star karta se po vyřazení ze hry dostane do tzv. Lost Zone, tedy ztracené zóny, odkud ji již není možné dostat zpět. Hlavním představitelem této edice je Pokémon Necrozma, který je tu zastoupen ve dvou formách - Dusk Mane Necrozma (tento Pokémon vznikl spojením Solgalea a N-Solarizeru) a Dawn Wings Necrozma (vznikl spojením Lunaly a N-Lunarizeru). 


  
  
  
  

Ve speciálních baleních vyšly s touto sadou také čtyři krásné holografické promo karty: Alolan Vulpix 21a/145, Porygon-Z 105a/147, Aloan Sandshrew 19a/145 a Kirlia 92a/147. V nabídce tak jako při každé nové expanzi nechybí ani PCD (předkonstruované herní balíčky s 60-ti kartami) - Mach Strike (s dračím Pokémonem Garchomp) a Imperial Command (s vodním Pokémonem Empoleon). 

 

Těšíme se na Vás!


team pokemoncards


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!