Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
KONTAKT

obchod@pokemoncards.cz

tel.: +420 739 315 106

přes tlačítko níže nám můžete poslat svůj dotaz
(výkup karet neprovádíme)
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 534
týden: 1716
celkem: 779337
Aktuality


NOVĚ VYDÁNO
karty série Ultra Prism

Novinky Pokémon

Milí Pokémonisté,

rádi bychom vás seznámili s novinkami, které máme čerstvě naskladněny. Nejprve se pověnujeme baleným produktům, z nichž na úvod vybíráme Shining Legends Pin Collection Marshadow a Shining Legends Pin Collection Zoroark. Obě tato balení obsahují promo kartu a odznáček příslušného Pokémona a tři doplňkové balíčky Shining Legends.

 
 
Mezi další nové produkty patří Enhanced 2 Pack Blister, který obsahuje tři holografické karty Alolan Pokémonů, dva boostery a minci Metagross. Dále je tu Guzzlord GX Box s kartou Guzzlorrd GX v klasickém i jumbo provedení a čtyřmi doplňkovými balíčky. Za zmínku stojí také Shining Legends Special Collection Raichu GX. V tomto balení naleznete promo kartu Raichu GX v normální i obří velikosti, holografickou kartu Pikachu, 5 boosterů Shining Legends a minci Raichu.
 

 


Pro děti jsme se rozhodli zařadit do sortimentu i drobné školní potřeby s tematikou Pokémon. Na výběr jsou kuličková pera, školní gumy, pravítko, poznámkové bloky, ořezávátko nebo batůžek Pikachu. Věříme, že těmito drobnosti uděláme radost nejen dětem smiley

  
  

Poslední novinku tvoří full artové promo karty ze speciální kolekce Premium Trainers XY Collection. Je jich celkem 14 druhů a ozdobou je jedinečná kovová mince Pikachu z tohoto speciálního balení. Nabídka karet je omezená, proto neváhejte, ať vám neutečou smiley.

  

Všechny výše uvedené novinky najdete v kategorii NOVÉ ZBOŽÍ. A protože se pomalu blíží únor a s ním vydání nového setu Sun & Moon Ultra Prism, můžeme se společně těšit na počátek příštího měsíce. Určitě vás budeme informovat o jeho vydání. smiley

Těšíme se na Vaši návštěvu!

team pokemoncards

 


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!