Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
KONTAKT

obchod@pokemoncards.cz

tel.: +420 739 315 106

přes tlačítko níže nám můžete poslat svůj dotaz
(výkup karet neprovádíme)
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 20
týden: 20
celkem: 717889
Aktuality

NOVĚ VYDÁNO

set SM04 Crimson InvasionPŘEDVÁNOČNÍ AKCE

na vybrané balené produkty

Balené produkty

Milí Pokémonisté,

naposledy jsme slíbili, že vás budeme informovat o naskladnění nových balených produktů, které vycházejí koncem října. Nejprve se pověnujeme Shining Legends Pin Collection. Na výběr jsou dvě varianty - Mewtwo a Pikachu. V každém tomto balení naleznete příslušnou promo kartu, krásný kovový odznáček (také buď Mewtwo nebo Pikachu) a 3 doplňkové balíčky edice Shining Legends.  


 
  
Další balení, které obsahuje doplňkové balíčky edice Shining Legends, představuje Shining Legends Premium Powers Collection. Tato kolekce ukrývá kromě výše zmíněných boosterů také krásné čtyři promo karty: full artovou kartu Ho-Oh GX a foilové karty Pikachu, Shining Celebi a Shining Lugia. Navíc je zde duhová karta Ho-Oh GX i v obřím provedení a vypadá opravdu úžasně smileyK novinkám patří také podzimní tiny - Mysterious Powers Tins. Tentokrát vyšly ve třech motivech s Pokémony Ho-Oh GX, Marshadow GX a Necrozma GX. Každý tin obsahuje kromě GX promo karty, 4 boostery a kód pro online hru. 

  


Říjnové novinky uzavírají dvě kolekce - Alolan Raichu Box a Team Skull Pin Collection. V Alolan Raichu boxu získáte promo kartu Alolan Raichu, stejnou kartu i v obřím provedení a 3 doplňkové balíčky z různých sérií. Team Skull Pin Collection je zaměřeno na tým Skull, ostatně odznáček tohoto týmu je součástí balení. Navíc v boxu najdete promo karty Golisopod GX, Salazzle GX, foilové karty jejich podvývojů a 5 boosterů z různých edic.

 

A počátkem listopadu nás čeká zbrusu nová edice Sun & Moon: Crimson Invasion, můžete se tedy těšit na kartičky z tohoto setu smiley

Těšíme se na Vaši návštěvu!

team pokemoncards

 


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!