Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK
KONTAKT

obchod@pokemoncards.cz

tel.: +420 739 315 106

přes tlačítko níže nám můžete poslat svůj dotaz
(výkup karet neprovádíme)
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 299
týden: 1006
celkem: 671661
Upozornění

Od 18.8.2017 17:00 do 31.8.2017 bude probíhat dovolená. Objednávky přijaté v tomto období začneme vyřizovat od 1.9.2017. Děkujeme za pochopení.

Balené produkty

 

Milí Pokémonisté,

v minulém infomailu jsme zmiňovali brzký příchod dalších balených produktů a jsme rádi, že zásilka již dorazila. Můžeme vám tak všechny novinky představit smiley. Nejprve se pověnujeme prémiovým kolekcím, které jsou ve třech variantách - Decidueye GX Premium Collection, Incineroar GX Premium Collection a Primarina GX Premium Collection. Každé balení obsahuje full artovou kartu příslušeného GX Pokémona, holografické karty jeho podvývinu, obří (jumbo) kartu, 6 doplňkových balíčků, minci, odznáček a kód pro online hru.


   

 Druhou kolekcí je Mega Tyranitar EX Premium Collection, ve které najdete kartu Tyranitar EX, Mega Tyranitar EX (i v jumbo verzi), trenérskou kartu Tyranitar Spirit Link, 6 boosterů, minci, odznáček a kartu pro hraní online.


Poslední červnovou novinku představuje Battle Arena Decks: Black Kyurem vs. White Kyurem. Jedná se o dva předpřipravené 60-ti karetní balíčky na hru Pokémon. Každý balíček obsahuje kromě jiného i dva EX Pokémony (Black Kyurem a White Kyurem), holografickou trenérskou kartu a 8 reverzních základních energií, dále 2 mince, papírovou podložku, žetony poškození a papírovou krabičku na úschovu herního balíčku.
 
V červenci se pak můžeme těšit na další krásné kolekce - Espeon GX Premium Collection a Umbreon GX Premium Collection a Shiny Tapu Koko GX Box. Přejeme vám krásné léto smiley 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

team pokemoncards


Nejkratší cesta k Vašim vysněným Pokémonům!